Prezenty - Gadżety

Eleganckie pióra, breloki, portfele, etui, notesy z grawerem.

wizytówki przemyśl

Ochrona Osobista

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Przyłbice i półprzyłbice ochronne oraz półprzyłbica plastikowa przezroczysta na nos i usta

Oferowane przez nas przyłbice i półprzyłbice zapewniają kompleksową ochronę na nos i usta, która idzie w parze z komfortem ich użytkowania. Zapewniają zabezpieczenie przed zakażeniem różnego rodzaju drobnoustrojami, w tym wirusami przenoszonymi drogą kropelkową. Zostały wyprodukowane w Polsce z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, które z powodzeniem można czyścić przy pomocy tradycyjnych środków do dezynfekcji. Dzięki temu można je stosować wielokrotnie bez obaw o zmniejszenie skuteczności ochrony. Idealnie sprawdzą się zarówno w codziennym użyciu w przestrzeni publicznej, jak i szkołach, firmach czy zakładach produkcyjnych.

Bardzo lekka i wygodna przyłbica z filcem czyli przyłbica od nosa w dół jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnej bawełnianej maseczki. Jako maseczka transparentna oprócz właściwości ochronnych i zapewniania swobodnej cyrkulacji powietrza oraz oddychania jest świetnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na możliwie jak najbardziej naturalnym wyglądzie z racji tego, że jest po prostu przezroczysta. Co istotne, została wyposażona w gumki, które nie podrażniają okolic uszu. Zarówno ich zakładanie, jak i zdejmowanie jest bardzo łatwe.

Jest 50 produktów.
Pokazuje 1 - 50 z 50 elementów

Przyłbica dedykowana jest osobom, którym zależy na zapewnieniu maksymalnej ochrony przed zakażeniem drobnoustrojami nie tylko poprzez drogę kropelkową, ale również poprzez dotyk dłońmi np. oczu. To bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla dzieci, które nie do końca kontrolują swoje odruchy, jednak równie skutecznie sprawdzi się ono u osób dorosłych. Podobnie jak przypadku półprzyłbic, także i maseczki plastikowe zasłaniające również oczy, czyli przyłbice zostały wykonane z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół. Nie ograniczają w żaden sposób pola widzenia, a tym samym nie zniekształcają obrazu. Ponadto zapewniają maksymalny komfort oddychania. W naszej hurtowni maseczek proponujemy ich wiele modeli: od daszka z odpinaną przyłbicą, czapki z daszkiem z odpinaną przyłbicą (w różnych wariantach kolorystycznych), po zakładane tradycyjnie. W przypadku czapek oraz daszków, można je z powodzeniem traktować jako ciekawy element codziennej stylizacji, zwłaszcza u dzieci i młodzieży. W każdym stawiamy na najwyższą jakość wykonania, która przekłada się na komfort użytkowania.

 

Oprócz bardzo dobrej jakości komponentów z których wykonywane są nasze przyłbice i półprzyłbice, zapewniamy również ich konkurencyjne ceny. Wiemy, jak ważne jest zagwarantowanie maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa, które jest dostępne także pod względem cenowym, dlatego też wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów w każdym możliwym aspekcie.

Oferujemy produkowane w polsce półprzyłbice oraz przyłbice dla gości weselnych, pracowników firm i instytucji. Przezroczysta pół przyłbica to idealna alternatywa dla tradycyjnym maseczek bawełnianych. W ofercie sklepu ręakawiczki lateksowe oraz środki ochrony osobistej. Maseczki jednorazowe trzywarstwowe już od 36,90 za 50szt. Możliwa mocna negocjacja cen dla zamówień hurtowych.