Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Eksluzywne zaproszenia ślubne

Eksluzywne zaproszenia ślubne 

Wiodącym kolorem zbliżającej się ceremonii ślubnej jest złoto? W takim razie musisz obejrzeć galerię weselnych propozycji. Zaproszenia Gold to piękne i stylowe zaproszenia na ślub typu VIP. Każde z nich zawiera wysadzane szlachetne kamienie, bogato zdobione i połyskujące złotym pyłkiem - to swoisty klucz do stworzenia nietuzinkowego zaproszenia. Kwiatowe ornamenty, wysokiej jakości papier oraz niebanalne wzory są jedyną tego rodzaju ofertą na polskim rynku. Taka propozycja na wesele z pewnością zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta klientów.

Szlachetne kamienie

Część zaproszeń posiada fragmenty szlachetnych kamieni (na przykład pereł), które zostały kolorystycznie dopasowane do danego modelu. Niektóre z tych niezwykłych propozycji weselnych posiadają perfumowane kartki oraz roślinne dekoracje wykonane na delikatnych kalkach. Warto podkreślić, iż takie zaproszenia ślubne można nabyć już od 4,50zł za sztukę. W koszty wliczony jest wydruk treści zawierający imiona i nazwiska pary młodej, informację o weselu, potwierdzenie przybycia oraz dopasowaną kopertę. Weselne zaproszenia można otrzymać już kilka dni po złożeniu zamówienia.

Wysadzane szlachetne kamienie są bogato zdobione, połyskujące złotym pyłkiem. Luksusowe, piękne i stylowe przyciągają wzrok, są idealne na najbardziej wyszukany ślub. To z pewnością oryginalny dodatek, który docenią weselni goście. 

Podkategorie

Jest 79 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 79 elementów