Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Figurki

Figurki 

Szukasz nietuzinkowego upominku z okazji chrztu czy pierwszej komunii świętej? Na pewno wywołasz uśmiech na twarzy obdarowanego dziecka, jeżeli wręczysz mu srebrną figurkę aniołka z sercem czy modlącego się. Prezent taki nie tylko gustownie ozdobi dziecięcy pokój, lecz przede wszystkim pomoże zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Będzie zawsze przypominał o bożej opiece i o tym, jak ważna jest w życiu modlitwa i oddawanie Bogu swoich codziennych spraw, radości i smutków.

Figurki z unikatowego srebra

Oferowane przez nas figurki to elegancki upominek, który został wykonany w procesie atomowym z najczystszej próby srebra, opatentowanego przez włoską markę Beltrami Gioielli. Dzięki temu zyskują one nie tylko efekt ozdobny, lecz także długowieczną trwałość i odporność na odkształcenia mechaniczne. Dodatkowo każdą srebrną figurkę pokryto przyjaznym ekologii lakierem, który skutecznie przeciwdziała efektowi śniedzenia.

Podkategorie

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów