Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Albumy

Albumy 

Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek uroczystość kościelną bez uchwycenia tych niepowtarzalnych chwil na zdjęciach. Dzięki nim możemy nawet po wielu latach na nowo przeżywać wszystkie emocje towarzyszące chrzcinom, pierwszej komunii świętej czy ślubowi. Czym byłyby jednak same fotografie bez eleganckiego albumu? W naszym sklepie można zakupić albumy ozdobione srebrnymi elementami, takimi jak obrazek sakralny czy ramka. Powstały one z najwyższej próby srebra 999,95 i zostały wyprodukowane przez wiodącą włoską markę Beltrami Gioielli. Dzięki temu można być pewnym, że srebro przetrwa próbę czasu i będzie zdobić album przez wiele lat. I to wszystko bez efektu śniedzenia czy jakichkolwiek odkształceń.

Motywy obrazków w albumach

W naszej ofercie znajdują się albumy ze srebrnymi obrazkami, które wprost nawiązują do charakteru uroczystości. Na chrzest polecamy album z motywem aniołków, otaczających dziecko troskliwą opieką. Wspomnienia z pierwszej komunii będzie można przywołać dzięki obrazkowi chłopca lub dziewczynki, przyjmujących po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serduszka. Natomiast na ślub polecamy zwłaszcza album ze złączonymi obrączkami ze srebra.

Podkategorie

Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów