Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Albumy

Albumy  

Każda uroczystość utrwalona jest na zdjęciach, ponieważ to wspaniały sposób uchwycenia emocji i zatrzymania wspomnień. Wracając do nich po długim czasie, wciąż możemy na nowo przeżywać dane wydarzenie i dzielić się wrażeniami z innymi. Aby zdjęcia przetrwały jak najdłużej i zachowane były w dobrym stanie, niezbędny jest solidnie wykonany album. Chcąc podkreślić piękno sakramentu małżeństwa, poszerzamy swoją ofertę o wciąż nowe albumy ślubne, aby każda Młoda Para mogła cieszyć się wspaniałą pamiątką przez wiele lat. 

Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Elegancki album – najlepsza oprawa ślubnych zdjęć

Zdjęcia są niezaprzeczalnie jedną z najlepszych pamiątek. Nowożeńcy z niecierpliwością czekają na zestaw zdjęć od fotografa. Piękną oprawą ślubnych zdjęć są specjalne albumy, które można znaleźć w naszej ofercie. Ozdobione niezwykłymi obrazkami, z motywami nawiązującymi do tej uroczystości, są uroczym i praktycznym sposobem na przechowywanie ważnych chwil oraz emocji. W naszym sklepie można nabyć modele ozdobione srebrnymi elementami, na przykład obrazkiem sakralnym czy ramką. Wykonane z najwyższej próby srebra 999,95 zostały wyprodukowane przez wiodącą włoską markę Beltrami Gioielli.

Wyjątkowe wykonanie

W sprzedaży znaleźć można ogromny wybór albumów, także dedykowanych specjalnie na zdjęcia ślubne. Zazwyczaj prezentują się one bardzo estetycznie i elegancko, ale nasz sklep, jako jedno z nielicznych miejsc, oferuje doskonałej jakości srebrny album ślubny. To zdecydowanie wyjątkowy produkt. Wierzymy, że album ozdobiony w ten sposób będzie stanowił najlepszą oprawę zdjęć z tak ważnego wydarzenia, jakim jest ślub. Nasze produkty wykonane są z wysokiej klasy materiałów, dlatego możemy ręczyć za ich doskonałą odporność na różnego rodzaju uszkodzenia oraz za nieprzeciętną trwałość. Nawet jeśli zamieszczone w nich zdjęcia będą często oglądane, każdy album przez wiele lat zachowa nienaganny wygląd.

Niezwykły pomysł na prezent

Starannie wykonany i zachwycający swym subtelnym urokiem, także dzięki delikatnej, przemyślanie dobranej kolorystyce, album ze srebrnym obrazkiem to wyjątkowy podarunek, jaki można wręczyć Młodej Parze z najlepszymi życzeniami - zwłaszcza że albumy te posiadają dedykacje. Będzie to z pewnością znakomita, wzruszająca pamiątka, a kiedy wypełnią go zdjęcia, stanie się jednym z najważniejszych elementów wspólnej historii małżonków.