Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Obrazki srebrne na Chrzest

Obrazki srebrne na Chrzest 

Chrzest dziecka to jedna z najważniejszych i najbardziej wzruszających uroczystości w życiu każdego rodzica oraz chrzestnych. Polanie główki maleństwa wodą symbolizuje włączenie do wspólnoty Kościoła i powierzenie życia opiece Boga. Podarunek wręczony dziecku powinien nawiązywać do głębokiego znaczenia religijnego sakramentu chrztu. W naszym sklepie możesz nabyć srebrne obrazki prestiżowej włoskiej marki Beltrami Gioielli, wykonane z najczystszego srebra próby 999.95. Polecamy m.in. motywy Maryi tulącej dzieciątko, Jezusa z dzieckiem na rękach, a także aniołków czuwających nad maleństwem. Są to srebrne obrazki sakralne na chrzest, które będą dziecku przypominać, że dzięki bożemu wsparciu zawsze może się czuć bezpiecznie.

Cechy naszych obrazków srebrnych na chrzciny

Niezależnie od tego, na jaki motyw obrazka postawisz, w Twoje ręce trafi produkt najwyższej jakości, powstały z wykorzystaniem opatentowanego systemu produkcji Miro-Silver®. Zyskujesz tym samym gwarancję jego długoletniej trwałości, odporności na odkształcenia, a także efekt śniedzenia. Oferowane przez nas srebrne obrazki na chrzest są dostosowane do postawienia oraz powieszenia na ścianie.

Podkategorie

Jest 54 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 54 elementów