Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Usługi

Usługi  

Dla wszystkich tych Państwa, którzy w jakiś sposób chcą uszlachetnić swoje zaproszenia, przygotowaliśmy ofertę dodatkowych usług, które w tym pomogą. Oferujemy między innymi dodatkowe złocenia, tłoczenia czy wycięcia laserowe na wybranych przez Państwa zaproszeniach. Dodane usługi dotyczą również kopert dodawanych do zaproszeń, gdzie będzie możliwość ich personalizacji, dodania adresu czy wykonania na nich złocenia. Z oferowanych przez nas usług mogą korzystać wyłącznie klienci naszego sklepu oraz osoby, które zakupiły nasze produkty.

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów