Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Kartki Świąteczne z Logo

Kartki Świąteczne z Logo  

Święta to czas emocji, pozytywnego myślenia i szczególnego dbania o łączące nas relacje. W tym czasie każdy stara się stworzyć wyjątkową atmosferę, ponieważ jest to niezwykły i szczególny czas w roku. Choć składanie życzeń powoli zaczęło poddawać się formom nowoczesnej technologii, takich jak e-mail czy SMS, to jednak nadal najbardziej cieszą nas tradycyjne ale ponadczasowe kartki świąteczne, które możemy wziąć do ręki i postawić w widocznym miejscu. Mimo że taka forma wydaje się być nieco archaiczna, to cieszymy się, że ktoś włożył nieco więcej wysiłku i pracy wysyłając kartkę, niż zbiorowo wysyłając e-mail.

Jest 767 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 767 elementów

Inwestycja w firmę

Prowadzenie działalności wiąże się z ciągłym budowaniem i podtrzymywaniem pozytywnego wizerunku firmy. Ważne jest, aby partnerzy czy pracownicy poczuli, że odgrywają ważną rolę, a ich praca jest doceniana. Również cele marketingowe podpowiadają, że warto pamiętać i dbać o kontrahentów, od których pozytywnej opinii zależy codzienny i stały rozwój firmy. Przesłanie życzeń na wyjątkowej, elegancko wykonanej i niespotykanej kartce świątecznej, pozwala na serdeczne pozostanie w pamięci odbiorcy. W swojej ofercie posiadamy także oryginalne kartki świąteczne z logo firmy, aby przedstawić ją jako rzetelną i solidną.

Szeroki wachlarz wyboru i indywidualne dopasowanie

W zależności od indywidualnych upodobań lub charakteru prowadzonej działalności można wybierać spośród wielu naszych modeli, starannie wykonanych kartek świątecznych dla firm. Tworzymy je z wykorzystaniem wielu technik m.in. wytłaczania, grawerowania i laserowego wycinania. Poza tym jako dodatkową ozdobę stosujemy pozłacanie oraz efektowne nadruki. Dla klientów chcących szczególnie pozostać w pamięci adresata, oferujemy wyjątkowe i unikatowe kartki firmowe 3D, które po złożeniu mogą układać się w różne formy kojarzące się ze świętami. Mnogość kolorów i kształtów pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Powalający efekt

Gwarantujemy wysoką jakość wydruku oraz zastosowanie pięknego papieru metalizowanego, odpornego na rozrywanie. W swojej ofercie posiadamy kartki świąteczne zdobione różnymi motywami. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kartki z logo w kolorze antycznego złota stworzone w nowatorskiej stylizacji. Uznanie wśród naszych klientów zyskują kartki bożonarodzeniowe z motywem srebrnej bombki, złotej choinki, a na okres wielkanocny - wytłaczanym laserowo kształtem pisanki. Kartki świąteczne z logo swojej firmy oraz spersonalizowane życzenia z pewnością będa wyrazem wdzięczności i szacunku.