Jak zamawiać

Boho

Chcecie zadbać o każdy, nawet najmniejszy detal najważniejszego dnia w Waszym życiu? Szukacie nietuzinkowych zaproszeń ślubnych utrzymanych w stylistyce cyganerii artystycznej – bohemy? Zdecydujcie się na modne w ostatnich czasach zaproszenia BOHO! Znajdziecie je teraz w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego z zaproszeniami.  

Czym wyróżnia się styl BOHO? Jego motywem przewodnim są ślubne zaproszenia z kwiatami, etniczne printy oraz romantyczne wianki. Często na zaproszeniach BOHO pojawia się też faktura drewna lub rysunki akwarelą. Całość tworzy niezwykle eteryczną atmosferę, która idealnie wpisze się w charakter wesel organizowanych pod gołym niebem lub w lokalach z sielskimi dekoracjami.

Zaproszenie z kwiatami

Styl BOHO to aktualnie najgorętszy trend w kategorii zaproszeń ślubnych. Nie bez powodu! Zaproszenia z kwiatami są oryginalne i nonszalanckie, z łatwością dopasować je można do motywu przewodniego wydarzenia oraz bez problemu przykuwają uwagę gości. BOHO to styl, który uświetni każdy ślub i wesele. Być może również Wasze?

Piękne zaproszenia z kwiatami, które prezentujemy w naszym sklepie, wykonane zostały z wysokiej jakości papieru. Staranne grafiki oraz niebanalne teksty lub miejsce na wpisanie własnej treści sprawiają, że już same zaproszenia ślubne będą dla gości wydarzenia świetną pamiątką tego ważnego dla Was dnia!

Więcej
BohoJest 27 produktów.
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów