Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Prestiżowe

Prestiżowe 

Zaproszenia ze stylowym wzornictwem to niebanalna propozycja dla najbardziej wymagających osób. Niezwykłe zaproszenia powinny odzwierciedlać podniosły i uroczysty charakter zbliżającej się ceremonii. Tłoczenia, finezyjne ornamenty typu prestige oraz szeroki wybór kształtów i kolorów sprawi, iż każda para znajdzie tu coś dla siebie. Wyróżnia je dbałość o detale oraz wysoka staranność wykonania zamówień. Nadruki weselne są wykonywane bezpośrednio na zaproszeniu, dlatego w momencie odbioru zaproszeń są one gotowe do wręczenia gościom.

Modele prestige to najlepszy wybór, są idealne dla par młodych i rodziców, inspirowane hiszpańska kulturą i przepychem. Eleganckie, prestiżowe, bogato zdobione zaproszenie na ślub to koszt zaledwie kilku złotych za sztukę (już od 2,95zł). W cenę każdego zaproszenia wliczony jest wysokiej jakości wydruk treści, tzn. imion i nazwisk pary młodej, informację o weselu oraz potwierdzenie przybycia. Do całości dodatkowo bezpłatnie dołączana jest specjalnie dopasowana koperta. Całe zamówienie można złożyć online, którego termin realizacji jest jak najszybszy i łączy w sobie precyzję wykonania z atrakcyjną ceną.

BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW

Cena zaproszenia z nadrukiem zawiera:

  • WYDRUK TREŚCI
  • IMIONA I NAZWISKA PARY MŁODEJ 
  • IMIONA I NAZWISKA GOŚCI
  • INFORMACJĘ O WESELU 
  • WIERSZYKI I SENTENCJE
  • POTWIERDZENIE PRZYBYCIA 
  • DOPASOWANĄ KOPERTE

Podkategorie

Jest 154 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 154 elementów