Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Nowoczesne

Nowoczesne zaproszenia ślubne

Każdej parze młodej zależy na oryginalności zaproszeń, które wręczą swoim kochanym gościom. Przyjęcie weselne, które urządzane jest w nowoczesnym stylu, na pewno powinno składać się z najmniejszych elementów, które ten styl będą oddawały. Dlatego przygotowaliśmy dla Was przepiękne, nowoczesne zaproszenia ślubne, które przyciągną wzrok Waszych gości i będą wspaniałą pamiątką na wiele lat! Dbałość o każdy szczegół jest bardzo ważny, dlatego warto wybrać to, co najlepsze, aby być w pełni zadowolonym ze swojego wesela! 

Jest 154 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 154 elementów

Koniec z tradycją

Od niedawna pary młode stawiają na nowoczesne zaproszenia ślubne. Nie chcą, aby ich przyjęcie weselne uważane było za nudne, dlatego starają się zaskoczyć swoich gości. Co Wy na to? Jeśli również chcecie, aby jeden z ważniejszych szczegółów, o który powinniście zadbać, był właśnie w takim wydaniu, to zapraszamy do naszego sklepu. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę aż 129 modeli. Z pewnością wybierzecie coś, co idealnie będzie pasowało do stylu organizowanego przez Was przyjęcia ślubnego. Zapraszamy Was do skorzystania z oferty nie do odrzucenia!

Różnorodne formy i wzory

Nie chcesz nudnych i tradycyjnych wzorów, prawda? My także nie! Dlatego przygotowaliśmy niepowtarzalne, nowoczesne zaproszenia ślubne. Znajdziesz u nas modele otwierane na boki, rozwijane lub pod ukos. Przede wszystkim są różnorodne i mają za zadanie zachwycić każdego gościa, a przede wszystkim parę młodą. Oczywiste jest dla nas, że przygotowanie przyjęcia ślubnego jest wymagającym zadaniem. Jeszcze trudniej jest, kiedy zależy nam, aby wszystko było niepowtarzalne i oryginalne. Proponujemy jednak wyjątkowe wzory, które są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych modeli. Sprawdź naszą ofertę!

Ciężko oderwać od nich wzrok

Zaproszenia, które Wam oferujemy, są tak wyraziste i zachwycające, że nie można się na nie napatrzeć. Nietuzinkowość i wyjątkowość dosłownie od nich bije. Dbamy o każdy detal, ponieważ zależy nam, abyście byli w pełni zadowoleni z naszych wzorów i czuli radość wręczając je swoim gościom. W cenie zawarty jest wydruk tekstu, imiona i nazwiska gości oraz pary młodej, informację o weselu, wierszyki i sentencje, potwierdzenie przybycia oraz dopasowaną kopertę. Nie ukrywamy żadnych kosztów! Nasi nowożeńcy są dla nas priorytetem! Serdecznie zapraszamy każdą młodą parę do skorzystania z naszej bogatej oferty!