Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Zaproszenia na urodziny

Zaproszenia urodzinowe

Urodziny to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. Coraz bardziej popularne staje się organizowanie przyjęcia urodzinowego poza domem - w kawiarni, na kręgielni czy w sali zabaw. Dużą pomocą w przygotowaniu takiej imprezy, jednocześnie ważnym jej elementem są zaproszenia urodzinowe. Ładne szablony, modne motywy, w tym ulubieni bohaterowie z bajek pomogą Twojemu dziecku zaprosić kolegów i koleżanki tak, aby wszyscy poczuli się ważni i wyjątkowi. Poza tym, wspólne wybieranie zaproszeń na urodziny będzie dla Twojej pociechy wyjątkowym przeżyciem!

W naszym sklepie oferujemy najpiękniejsze zaproszenia dla dzieci - zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Proponujemy zaproszenia urodzinowe wykonane z dobrej jakości papieru, do samodzielnego wypełnienia. Jeśli chcesz nadać urodzinom swojego dziecka wyjątkowego charakteru, wybierz zaproszenia z postaciami z ulubionej bajki. Mogą to być bohaterowie Epoki Lodowcowej lub Krainy Lodu. Mogą to być Avengers, Hot Weels, Batman lub Barbie. U nas wybór jest bogaty! Wszystkie nasze zaproszenia wyróżnia wysoka jakość i staranność wykonania oraz dbałość o detale. Zaproszenia są pakowane po 5 sztuk. Zapraszamy!

Jest 17 produktów.
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów