Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Eleganckie zaproszenia ślubne

Każde wesele wiąże się z wieloma organizacyjnymi zadaniami. Jednym z nich jest wybór zaproszeń ślubnych, które powinny być oryginalne, aby mogły odzwierciedlać Wasz styl i charakter. Dodatkowo powinny pokazać Waszym gościom, jak bardzo staracie się, aby Wasze wesele było niezapomniane. Każda para młoda organizująca przyjęcie weselne chce wyróżnić się czymś wyjątkowym. Jednym z takich elementów mogą być unikalne i niepowtarzalne zaproszenia ślubne, które będą oddawały charakter przyjęcia weselnego,  o którym poinformujecie swoich gości.

Jest 89 produktów.
Pokazuje 1 - 89 z 89 elementów

Nie pozwólmy, żeby wiało nudą!

Przygotowanie wesela powinno być jednym z bardziej emocjonujących dni w Waszym życiu, dlatego zapomnijcie o nudzie! Postaramy się Wam pomóc w tej sprawie. Na naszej stronie internetowej znajdziecie wiele modeli zaproszeń ślubnych, wyróżniających się niesamowitymi wzorami. Posiadamy aż 75 unikalnych wzorów, które zachwycą nawet najbardziej wymagających gości, a przede wszystkim powinny zachwycić Was. Są nietuzinkowe i przyciągają wzrok swoimi oryginalnymi motywami. Wybierzcie, któryś z nich dla siebie!

Zaproszenia dla odważnych i kreatywnych par

Oferta została skierowana do osób, które chcą zaskoczyć swoich bliskich oryginalnym wyborem. Zaproszenia, które dajemy Wam do wyboru, wyróżniają się nietypowym wyglądem. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii stają się jeszcze bardziej nietypowe i nowoczesne. Dzięki naszej technice, wzory na tych dodatkach do Waszego ślubu są zaskakujące i przybierają różnorodne kształty. Jest to idealny wybór dla osób, które uwielbiają się wyróżniać i zaskakiwać swoich bliskich. Jeśli Was dobrze znają, to wiedzą, że Wasze wesele na pewno nie będzie prostolinijne i nudne. Wy wraz z nami, na pewno się o to postaracie! Specjalnie dla Was tworzymy wymarzone zaproszenia, abyście mogli mieć przepiękną pamiątkę na całe życie.

Charakterystyczne zaproszenia

W dzisiejszych czasach wiele szuka oryginalnych i niepowtarzalnych rozwiązań także w tematyce wesela. Nasze propozycje przede wszystkim wyróżniają się swoim nietypowym wyglądem. Dlatego pozwólcie sobie na wybór unikalnych zaproszeń ślubnych, które zachwycą Was nowoczesnym wykonaniem z najwyższej jakości materiałów. Nie posiadamy żadnych ukrytych kosztów! W cenie zawarty jest wydruk treści, imiona i nazwiska pary młodej oraz gości, informację o weselu, wierszyki oraz sentencje, potwierdzenie przybycia oraz dopasowaną kopertę. Zadbamy o każdy ważny dla Was szczegół! Serdecznie zapraszamy!