Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Klasyczne złocone i tłoczone

Klasyczne złocone i tłoczone 

Poszukujesz klasycznego zaproszenia ślubnego, które zadowoli Twoich najbliższych? Musisz mieć na uwadze, iż niezwykłe zaproszenia weselne swoją oprawą wizualną powinny wprowadzić gości w klimat elegancji, wyrafinowania i wzniosłości zbliżającej się uroczystości weselnej. Kolorystyczny minimalizm, łączący w sobie odcienie bieli i beżu, w połączeniu z ozdobami w stylu retro z pewnością spełnią gusta nawet najbardziej wymagających klientów. zaproszenia wyróżnia dbałość o szczegóły, stąd też warto sięgnąć po te ręcznie robione, wyrafinowane, unikalne - jednym słowem jedyne w swoim rodzaju.

Cena zaproszenia z nadrukiem zawiera:

Imiona i nazwiska pary młodej, informację o weselu, prośbę o potwierdzenie przybycia oraz dopasowaną kopertę. Bardzo ważne jest, aby zwrócić szczególna uwagę na to, aby nie płacić dodatkowych pieniędzy za wydruk treści. Dobra jakość to nie tylko wysokiej klasy papier, ale również terminowana, czyli jak najszybsza, realizacja zamówienia oraz atrakcyjna cena. Ta ostatnia powinna być standardowa, czyli zbliżona do kosztów za teksty o podobnych wymaganiach. Producent oferuje również atrakcyjne rabaty i upusty cenowe.

BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW

Cena zaproszenia z nadrukiem zawiera:

  • WYDRUK TREŚCI
  • IMIONA I NAZWISKA PARY MŁODEJ 
  • IMIONA I NAZWISKA GOŚCI
  • INFORMACJĘ O WESELU 
  • WIERSZYKI I SENTENCJE
  • POTWIERDZENIE PRZYBYCIA 
  • DOPASOWANĄ KOPERTE

Podkategorie

Jest 143 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 143 elementów