Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

AUTO DO ŚLUBU PRZEMYŚL

LUKSUSOWE AUDI A5 SPORTBACK 2.0TFSI 264KM

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

Prestiżowe

Prestiżowe 

Zaproszenia ze stylowym wzornictwem to niebanalna propozycja dla najbardziej wymagających osób. Niezwykłe zaproszenia powinny odzwierciedlać podniosły i uroczysty charakter zbliżającej się ceremonii. Tłoczenia, finezyjne ornamenty typu prestige oraz szeroki wybór kształtów i kolorów sprawi, iż każda para znajdzie tu coś dla siebie. Wyróżnia je dbałość o detale oraz wysoka staranność wykonania zamówień. Nadruki weselne są wykonywane bezpośrednio na zaproszeniu, dlatego w momencie odbioru zaproszeń są one gotowe do wręczenia gościom.

Modele prestige to najlepszy wybór, są idealne dla par młodych i rodziców, inspirowane hiszpańska kulturą i przepychem. Eleganckie, prestiżowe, bogato zdobione zaproszenie na ślub to koszt zaledwie kilku złotych za sztukę (już od 2,95zł). W cenę każdego zaproszenia wliczony jest wysokiej jakości wydruk treści, tzn. imion i nazwisk pary młodej, informację o weselu oraz potwierdzenie przybycia. Do całości dodatkowo bezpłatnie dołączana jest specjalnie dopasowana koperta. Całe zamówienie można złożyć online, którego termin realizacji jest jak najszybszy i łączy w sobie precyzję wykonania z atrakcyjną ceną.

BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW

Cena zaproszenia z nadrukiem zawiera:

 • WYDRUK TREŚCI
 • IMIONA I NAZWISKA PARY MŁODEJ 
 • IMIONA I NAZWISKA GOŚCI
 • INFORMACJĘ O WESELU 
 • WIERSZYKI I SENTENCJE
 • POTWIERDZENIE PRZYBYCIA 
 • DOPASOWANĄ KOPERTE

Podkategorie

  Jest 151 produktów.
  na stronę
  Pokazuje 1 - 50 z 151 elementów